–
Tisdag 23 april
05.30 Democracy Now!
06.30 Swebb TV:s Morgonmagasin
08.00 Democracy Now!
09.00 NTD Nyheter
09.30 Publicistklubben
10.30 Extraprogram
12.00 Democracy Now!
13.00 MHF – Trafikdax
14.00 Östberga TV: Kultur för ungdomar
14.30 TV Continente
15.30 ÖK Göteborg
16.30 Adventkyrkan: Hälsa & Harmoni.
17.00 Nytt Liv
17.40 Tekniska Museet: Skol-TV
18.00 TV Uppsala
19.00 Pilgrim Media
19.30 Hoppets Väg. Med Charles Stanley.
20.00 NEW CHANCE
20.15 Kortfilm
20.30 ÖK Växjö Kronoberg
21.00 Föreningen Godhet
21.30 Jerusalem Studio: Aktuella händelser i Mellanöstern
22.00 Swebb TV
23.00 Democracy Now!
00.00 Nattfilm
–
Onsdag 24 april
05.30 Democracy Now!
06.30 Swebb TV:s Morgonmagasin
08.00 Democracy Now!
09.00 Cool TV
09.30 Swebb tv
10.30 Dokumentär
12.00 Democracy Now!
13.00 ÖK Göteborg
15.00 Södertälje TV
16.00 Extraprogram
16.30 ECG
17.00 Mårtens Magasi – avsnitt 4 ”Vårens sånger framförda av en fyrstämmig kör från Valborgsmässoaftnarna 2022 och 2023 – Nyckelviken.
17.40 Tekniska Museet: Skol-TV
18.00 TV Uppsala
19.00 Hans Edler meets Ricky Nelson Concert
20.30 ECG
21.00 Adventkyrkan
21.30 Nytt Liv
22.oo Swebb TV
23.00 Democracy Now!
00.00 Nattfilm.
–
Torsdag 25 april
05.30 Democracy Now!
06.30 Swebb-TV:s morgonmagasin.
08.00 Democracy Now!
09.00 NTD Nyheter
09.30 Extraprogram
12.00 Democracy Now!
13.00 ÖK Göteborg
14.00 Fanar Center.
14.30 Matiné.
16.30 Cool Tv
17.00 Uusi Elämä
17.30 Extraprogram
17.40 Tekniska Museet: Skol-TV
18.00 TV Uppsala
19.00 Nytt Liv
19.30 ÖK Närke
20.00 NEW CHANCE
20.15 Extraprogram
20.30 NTD Nyheter
21.00 MHF – Trafikdax
22.00 Swebb TV
23.00 Democracy Now!
00.00 Nattfilm
Fredag 26 april
05.30 Democracy Now!
06.30 Swebb TV
08.00 Democracy Now!
09.00 Nytt Liv
09.30 NTD Nyheter
10.00 Dokumentär/ Extraprogram
12.00 Democracy Now!
13.00 Dokumentär
14.00 Fanar Center
14.30 ÖK Göteborg
15.30 Adventkyrkan – Matlagning
16.00 Christ Embassy Church
16.30 Movimiento Misionario Mundial/Pingstlyrkans Världsmission
17.00 Nytt Liv
17.40 Tekniska Museet: Skol-TV
18.00 TV Uppsala
19.00 HOTSPOT – Ett samtalsprogram om aktuella ämnen.
20.00 NEW CHANCE
20.15 Extraprogram
20.30 Pilgrim TV
21.00 ÖK Växjö Kronoberg
22.00 Swebb TV
23.00 Democracy Now!
00.00 Nattfilm
Lördag 27 april
05.30 Democracy Now!
06.30 Swebb TV
08.00 Democracy Now!
09.00 Jerusalem Studio
09.30 NTD Nyheter
10.00 AMI Tsiyyon Founddtion
10.30 Christ Embassy Church
11.00 Extraprogram
12.00 Democracy Now!
13.00 Matiné
15.00 Dokumentär
16.30 Extraprogram
17.30 Uusi Elämä
18.00 TV Uppsala
19.00 Swebb TV
20.30 ECG
21.oo Nytt Liv
21.30 Hoppets Väg. Med pastor Charles Stanley
22.00 New Chance
22.30 ÖK Närke
23.30 Extraprogram
00.00 Nattfilm
02.00 Nattfilm
Söndag 28 april
06.30 Swebb TV
08.00 NTD Nyheter
08.30 Barnprogram
09.00 Hoppets Väg. Med pastor Charles Stanley
09.30 Cool TV
10.00 Pilgrim TV
10.30 AMI Tsiyyon Founddtion
11.00 Movimiento Misionario Mundial/Pingstlyrkans Världsmission
12.00 Uusi Elämä
12.30 ÖK Växjö Kronoberg
13.00 Manmin Church Sweden
14.00 Cool TV
15.00 Extraprogram
16.00 ÖK Göteborg
17.00 ÖK Göteborg – Bonanza – Bröderna Cartwright. Sv. text. Nya fristående avsnitt varje vecka
18.00 TV Uppsala
19.00 Föreningen Godhet
19.30 Himlen TV7
20.00 Mårtens Magasi – avsnitt 4 ”Vårens sånger framförda av en fyrstämmig kör från Valborgsmässoaftnarna 2022 och 2023 – Nyckelviken.
20.30 Nytt Liv
21.00 ÖK Göteborg
22.00 Swebb TV
23.00 ÖK Göteborg
00.00 Nattfilm
Måndag 29 april
06.30 Swebb TV
08.00 NTD Nyheter
08.30 Nytt Liv
09.00 Extraprogram
15.00 Matiné
16.30 Uusi Elämä.
17.00 NTD Nyheter
17.40 Tekniska Museet: Skol-TV
18.00 TV Uppsala
19.00 MHF – Trafikdax
20.00 Finska pingstförsamlingen Göteborg. Avsnitt – 2023
21.00 Extraprogram
21.30 Östberga TV: Kultur för ungdomar.
22.00 Swebb TV
23.00 Democracy Now!
00.00 Nattfilm
–
Tisdag 30 april
05.30 Democracy Now!
06.30 Swebb TV:s Morgonmagasin
08.00 Democracy Now!
09.00 NTD Nyheter
09.30 Publicistklubben
10.30 Extraprogram
12.00 Democracy Now!
13.00 MHF – Trafikdax
14.00 Östberga TV: Kultur för ungdomar
14.30 TV Continente
15.30 ÖK Göteborg
16.30 Adventkyrkan: Hälsa & Harmoni.
17.00 Nytt Liv
17.40 Tekniska Museet: Skol-TV
18.00 TV Uppsala
19.00 Pilgrim Media
19.30 Hoppets Väg. Med Charles Stanley.
20.00 NEW CHANCE
20.15 Kortfilm
20.30 Mårtens Magasi – avsnitt 4 ”Vårens sånger framförda av en fyrstämmig kör från Valborgsmässoaftnarna 2022 och 2023 – Nyckelviken.
21.00 Föreningen Godhet
21.30 Jerusalem Studio: Aktuella händelser i Mellanöstern
22.00 Swebb TV
23.00 Democracy Now!
00.00 Nattfilm
–
Onsdag 1 maj
05.30 Democracy Now!
06.30 Swebb TV:s Morgonmagasin
08.00 Democracy Now!
09.00 Cool TV
09.30 Swebb tv
10.30 Dokumentär
12.00 Democracy Now!
13.00 ÖK Göteborg
15.00 Södertälje TV
16.00 Extraprogram
16.30 ECG
17.00 Mårtens Magasin:
17.40 Tekniska Museet: Skol-TV
18.00 TV Uppsala
19.00 Hans Edler Concert – 1
20.30 ECG
21.00 Adventkyrkan
21.30 Nytt Liv
22.oo Swebb TV
23.00 Democracy Now!
00.00 Nattfilm.
–
Torsdag 2 maj
05.30 Democracy Now!
06.30 Swebb-TV:s morgonmagasin.
08.00 Democracy Now!
09.00 NTD Nyheter
09.30 Extraprogram
12.00 Democracy Now!
13.00 ÖK Göteborg
14.00 Fanar Center.
14.30 Matiné.
16.30 Cool Tv
17.00 Uusi Elämä
17.30 Extraprogram
17.40 Tekniska Museet: Skol-TV
18.00 TV Uppsala
19.00 Nytt Liv
19.30 ÖK Närke
20.00 NEW CHANCE
20.15 Extraprogram
20.30 NTD Nyheter
21.00 MHF – Trafikdax
22.00 Swebb TV
23.00 Democracy Now!
00.00 Nattfilm